AKTUALNOŚCI

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zamojscy policjanci poszukują zaginionej 51-letniej mieszkanki Zamościa. Magdalena Borek wyszła z domu dzisiaj rano. Do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które widziały zaginioną, bądź też znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Policją.

Kobieta wyszła z domu dzisiaj około godziny 9.30. Bezpośrednio po wyjściu z domu poszła nad rzekę Łabuńkę, następnie udała się wzdłuż rzeki w stronę miejscowości Pniówek. Do chwili obecnej nie powróciła do domu ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta nie posiada przy sobie telefonu komórkowego. Zaginiona jest chora, kontakt z nią może być utrudniony.

Rysopis zaginionej:

-wzrost 165 centymetrów, krępa budowa ciała, włosy do ramion w kolorze blond

-ubiór: niebieska letnia sukienka

reklama reklama

Natychmiast po zgłoszeniu zaginięcia policjanci z zamojskiej komendy rozpoczęli intensywną akcję poszukiwawczą. Kobiety szukają również policyjne psy służbowe. W komendzie ogłoszono alarm dla funkcjonariuszy. W akcji poszukiwawczej biorą także udział strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pniówku.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu pod nr tel. 47 815 19 00 lub 112.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button