AKTUALNOŚCI

Dwa groźne zdarzenia na obwodnicy Piask!

Dziś we wczesnych godzinach porannych doszło do dwóch groźnych zdarzeń drogowych. Oba miały miejsce na drodze S12 w ciągu obwodnicy Piask, na wysokości miejscowości Kębłów.

Tuż po godzinie 5.00 Policja otrzymała zawiadomienie o najechaniu przez samochód osobowy na barierę energochłonną. – W wyniku uderzenia od volkswagena golfa odczepiła się przyczepa. Kierowcą auta był 46-letni obywatel Bułgarii, który wraz z pasażerem trafił do szpitala. Z uzyskanych informacji wynika jednak, że mężczyźni nie doznali poważniejszych obrażeń. Kierowca był trzeźwy – wyjaśnia asp. Elwira Domaradzka z Policji w Świdniku.

Do kolejnego zdarzenia doszło chwilę później. Ok. godz. 6.00 65-letni kierowca hondy, nie dostosowując prędkości do warunków na drodze, uderzył w inny samochód. Doszło do karambolu. W kolizji uczestniczyły więc aż 4 auta. Oprócz sprawcy poszkodowani zostali: 58-letni kierowca volkswagena, 25-letni kierowca audi oraz 26-latek kierujący oplem.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych informacji wynika, że nikt poważnie nie ucierpiał. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button