AKTUALNOŚCI

Ciężarówka wylądowała w rowie – zablokowana droga w rejonie Węzła Piaski

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną porannego zdarzenia drogowego na drodze ekspresowej numer 12. Mężczyzna jadący pojazdem ciężarowym w kierunku Lublina zjechał do rowu. Od godziny 10.00 na czas usuwania pojazdu przez specjalistyczny sprzęt droga w rejonie Węzła Piaski będzie zablokowana. Policjanci wytyczyli objazdy drogami serwisowymi.

Po godzinie 4.00 świdnicka policja otrzymała informację o zdarzeniu drogowym za Węzłem Piaski. Jak ustalili policjanci 57-letni obywatel Mołdawii kierujący pojazdem ciężarowym w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Na szczęście nikt w zdarzeniu nie ucierpiał. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Został ukarany w drodze postępowania mandatowego.

O godzinie 10 za pomocą specjalistycznego sprzętu pojazd ciężarowy będzie usuwany z miejsca zdarzenia. Na czas tych czynności droga będzie zablokowana. Policja wytyczyła objazdy drogami serwisowymi.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button