SPONSOROWANEŻYCIE I STYL

Domki ogrodowe – nowoczesne rozwiązanie w dobrej cenie!

Początek jesieni już za nami, na tym jednak jeszcze nie koniec sezonu ogrodowego. Koniec lata to znakomita pora do tego, by pomyśleć o tym, jak ogród będzie prezentować się w przyszłym roku. Zwłaszcza jeżeli zastanawiasz się nad postawieniem w nim domku ogrodowego. Dlatego też zadaliśmy parę pytań Przemysławowi Balcewiczowi. Dyrektor Eko Architektura odpowiada na nasze pytania!

Dlaczego warto mieć domek ogrodowy?

Zdaniem naszego rozmówcy „domki ogrodowe to wygoda, komfort i styl w jednym”. Według dyrektora firmy Eko Architektura są one nie tylko do tym sposobem na to, by przechowywać w nich narzędzia i sprzęt do ogrodu. „Domki ogrodowe mogą służyć również jako domki dla gości. Wszystko zależy od pomysłowości jego posiadacza” – zaznacza Przemysław Balcewicz. Podkreśla on również, że „prezentują się one również znacznie lepiej, niż zaniedbany składzik z narzędziami. Są nie tylko ładne, ale i ekologiczne”. Zdaniem naszego rozmówcy, na duży plus jest nie tylko wytrzymałość drewna, ale i jego cena. Jak sam mówi: „wbrew pozorom wybudowanie domku drewnianego jest nie tylko szybsze, ale i tańsze od postawienia budynku murowanego”.

Ile kosztuje domek drewna? Jak długo się to stawia?

„Wybudowanie drewnianego domku to wydatek rzędu kilkunastu tysięcy złotych” – mówi dyrektor Eko Architektura. – „Wszystko tak naprawdę zależy od oczekiwań naszego klienta. W ofercie mamy zarówno zwykle domki, których ceny zaczynają się od kilkunastu tysięcy, jak i takie, które kosztują powyżej 100 tysięcy złotych”. Pan Przemysław zaznacza również, że „zakup takiego domku, to inwestycja na lata”. Stosunkowo niskie koszty tego przedsięwzięcia to jeszcze nie wszystko – na pytanie, jak długo zajmuje wybudowanie takiego domku, odpowiada że „zgodnie ze standardami firmy cała procedura trwa zazwyczaj od 2 do 3 tygodni – od momentu złożenia zamówienia”. 

Jak wyglądają domki ogrodowe?

Na pytanie, jakie domki ogrodowe znalazły się w ofercie Eko Architektura, dyrektor firmy odpowiada, że jest ich wiele. „Posiadamy różne modele, spośród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Wśród nich znalazły się zarówno domki parterowe, piętrowe, domki z tarasem i wiele innych” – wylicza. „Każdy, kto zajrzy do naszej oferty, przekona się, że znajdują w niej domki, które rozróżnia m.in. wygląd architektoniczny. Domki różnią się od siebie np. pod względem rodzaju dachu bądź ilości kondygnacji. Kolejnym ważnym elementem jest grubość  ścian. Wprowadziliśmy bowiem do swojej oferty domki ze ścianami podwójnymi” – mówi dalej. „Poszczególne modele różnią się od siebie także pod względem użytych przez nas komponentów w postaci okien, drzwi itp. Ze szczegółami oferty można się zapoznać na naszej stronie. Mimo to nie tracą one swojego unikatowego charakteru. Każdy element domku wykonywany jest bowiem wedle indywidualnych życzeń naszych klientów. Ze szczegółami oferty można się zapoznać na naszej stronie internetowej.”

Jak wygląda dostawa takiego domku?

Po zaksięgowaniu wpłaty od klienta, niezwłocznie przystępujemy do realizacji zamówienia. Zamówione u nas produkty są dostarczane na paletach o wielkości od 1 do 6 m. Ilość takich paczek zależy od wielkości budynku – w przypadku tych większych zalecamy więc klientom, by przed dostawą wygospodarować miejsce do ich przechowywania” – mówi Przemysław Balcewicz. „Bardzo ważne jest również to, by zapewnić dostawie swobodnego dojazdu. Dlatego zawsze prosimy klientów o wyszczególnione informacji na temat dostawy I uwzględnieniu w nich miejsc trudno dostępnych. Jest tak, ponieważ dostarczające domki pojazdy, podlegają różnym przepisom”. Z kolei na pytanie odnośnie terminów dostawy nasz rozmówca odpowiada, że „pod tym względem firma jest bardziej elastyczna i dostosowuje się do dyspozycyjności klienta”.

Nasze domki drewniane są również we Francji:
Chalet PRO
187 route de la Féclaz, 73230 ST ALBAN LEYSSE
tel. 04 85 44 00 20
strona: https://chaletpro.fr/Produits/abris-de-jardin-et-pavillons

artykuł sponsorowany

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button