AKTUALNOŚCI

Dorohucza: Nietrzeźwy i bez uprawnień

Dzięki wzorowej postawie świadka i informacji przekazanej na policję, mundurowi wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierującego. Okazało się, że kierowca volkswagena, który jechał „wężykiem” miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

W niedzielę po godzinie 19.00 na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który przekazał informację, że jedzie za samochodem marki Volkswagen, którego kierowca nie zachowuje prostego toru jazdy. Natychmiast we wskazane miejsce skierowano patrol ruchu drogowego. W miejscowości Dorohucza policjanci zatrzymali do kontroli drogowej wskazany pojazd.

Okazało się, że za kierownicą znajduje się 57-letni mieszkaniec gminy Gorzków, u którego badanie alkomatem wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Pojazd, którym poruszał się kierowca został odholowany na policyjny parking. Teraz mężczyzna odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button