AKTUALNOŚCI

Świdnik: Szczęśliwy finał poszukiwań

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 21-latki z powiatu chełmskiego. Kobieta minionej nocy, przebywając na terenie Świdnika, posprzeczała się z kuzynką i powiedziawszy, że już ma dosyć życia oddaliła się w nieznanym kierunku. Dla całej jednostki został ogłoszony alarm. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli do poszukiwań. W niespełna kilka godzin później policjanci odnaleźli zaginioną kobietę. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało.

Minionej nocy (23.12.2021 r.), tuż po godzinie 23:00 dyżury świdnickiej komendy został zaalarmowany przez zaniepokojoną rodzinę o zaginięciu 21-letniej mieszkanki gminy Rejowiec Fabryczny. Jak wynikało z treści zawiadomienia kobieta gościnnie przebywała na terenie Świdnika, u swojej kuzynki. Podczas wspólnego powrotu do domu pomiędzy kobietami doszło do sprzeczki. Na co 21-latka stwierdziła, że ma już dosyć życia i chce z nim skończyć, a następnie oddaliła się w nieznanym kierunku.

O prowadzonych czynnościach została powiadomiona Straż Miejska. Sprawdzany był monitoring miejski, a policjanci przeszukiwali osiedlowe ulice. Około godziny 4:15 policjanci znajdując się na ulicy Okulickiego zostali powiadomieni przez pasażerów przejeżdżającego pojazdu, że kilka ulic dalej znajduje się dziwnie zachowującą się młoda kobieta. Na ulicy Kosynierów funkcjonariusze ujawnili osobę odpowiadającą rysopisowi zaginionej. 21-latka został odnaleziona. Na miejsce została wezwana załoga karetki Pogotowia Ratunkowego. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie po wstępnych badaniach została przekazana pod opiekę rodziny. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało. Badanie stanu trzeźwości wskazało ponad 1,2 promila alkoholu w jej organizmie.

źródło: KPP w Świdniku

Reklama
reklama reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button