AKTUALNOŚCISPORT

Orlicy młodsi Victorii na piątym miejscu

Drużyna orlików młodszych (rocznik 2007) GLKS Victoria Rybczewice zajęła piąte miejsce w turnieju finałowym województwa lubelskiego w swojej kategorii wiekowej. Nasi mali futboliści w minioną sobotę podczas turnieju na bocznym boisku Areny Lublin przegrali z Lublinianką 1:4 (Kacper Ciechanowicz), pokonał Avię Świdnik 1:0 (Damian Kasperek) i ulegli BKS-owi Lublin 1:7 (Jakub Augustyński). Przypomnijmy, że orlicy starsi Victorii na takim samym turnieju uplasowali się na czwartej pozycji w województwie!
Zawodnicy mojej drużyny byli zachwyceni awansem i samą grą w tym turnieju. Nie należeliśmy do faworytów, ale udało się wygrać z Avią! Na koniec sezonu jesteśmy piątą drużyną w województwie co jest naszym dużym sukcesem. Teraz czeka nas zasłużony odpoczynek. Potem ruszamy z kolejnymi treningami, aby być jeszcze wyżej na zakończenie kolejnych rozgrywek – przyznał trener Victorii Mateusz Świetlicki.
Victoria: Augustyński Kamil, Augustyński Jakub, Ciechanowicz Kacper, Młynarczyk Maciej, Iwańczuk Hubert, Podolak Ryszard, Kasperek Damian, Jaremek Adam, Krysa Bartłomiej, Olech Kacper, Dąbski Damian, Jaworski Jan.