AKTUALNOŚCI

Utrudnienia na drogach w związku z protestem rolników

W związku z dzisiejszym protestem rolników w Lublinie, Biłgoraju i Łukowie można spodziewać się utrudnień na drogach. Nad bezpieczeństwem użytkowników dróg czuwają policjanci, którzy pilnują porządku.

W Lublinie uczestnicy zgromadzenia od godziny 10.00 z wykorzystaniem maszyn rolniczych rozpoczęli przejazd głównymi ulicami Lublina. Trasa przejazdu to ulice: Rondo Kasprzaka, Aleja Witosa, Aleja Tysiąclecia, Rondo Dmowskiego, Aleja Solidarności, Rondo Kuklińskiego. W drodze powrotnej uczestnicy protestu zatrzymają się Alejach Tysiąclecia na odcinku pomiędzy ulicą Lubartowską, a Rondem Dmowskiego, co może się wiązać z dodatkowymi utrudnieniami.

Całkowicie wstrzymany jest ruch pojazdów w obrębie ulic znajdujących się na trasie przejazdu. Funkcjonariusze kierują mieszkańców na alternatywne trasy.

W Biłgoraju w związku protestem rolników, kierujący maszynami rolniczymi rozpoczęli przejazd ciągników w kolumnie od skrzyżowania Alei Jana Pawła II z Obwodnicą Północną do ronda na ul. Tarnogrodzkiej i Motorowej. Utrudnienia potrwają do godziny 12.00

Z kolei w Łukowie rolnicy zebrali się na Placu Targowym przy ul. Prusa.

reklama reklama

Policja apeluje do zmotoryzowanych użytkowników dróg o cierpliwość, kierowanie się na wyznaczone objazdy oraz stosowanie się do poleceń wydawanych przez mundurowych.

źródło: Policja

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button