AKTUALNOŚCI

Szczęśliwy finał poszukiwań

Zaginiony 21-latek, którego wczoraj poszukiwali policjanci szczęśliwie został odnaleziony się na terenie Lublina. Młody mężczyzna został zauważony przez kierowcę komunikacji miejskiej w jednym z autobusów. Policjanci ze Świdnika odebrali 21-latka i przekazali rodzinie.

Wczoraj po godzinie 15.00 policjanci ze Świdnika przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 21-letniego mieszkańca Świdnika, który wyszedł ok. godz. 10.00 z domu i do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Z uwagi na stan zdrowia mężczyzny i przyjmowane przez niego na stałe leki poszukiwaniom nadano najwyższy priorytet oraz w trybie alarmowym wezwano policjantów do służby.

W poszukiwaniu zaginionego zaangażowanych było wielu funkcjonariuszy ze świdnickiej komendy, w tym przewodnicy z psami służbowymi, policjanci z Lublina oraz osoby postronne, które z własnej zainicjowały grupę na portalu społecznościowym i równolegle sprawdzali miejsca gdzie może przebywać zaginiony.

Policjanci sprawdzili wiele punktów na terenie Świdnika i Lublina, szlaki komunikacyjne, typowali kolejne miejsca, gdzie mógł udać się 21-latek, weryfikowali każdą informację, która napływała do jednostki oraz powiadomili kierowców komunikacji miejskiej, którą mógł się poruszać mężczyzna. Po godzinie 20.00 kierowca autobusu powiadomił o tym, że w jego pojeździe znajduje się osoba odpowiadająca rysopisowi zaginionego. Policjanci potwierdzili, że jest to poszukiwany 21-latek. Przewieźli go do świdnickiej jednostki, skąd został odebrany przez rodzinę.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button