AKTUALNOŚCI

Groźne zdarzenia drogowe w powiecie świdnickim

W miniony weekend na terenie powiatu świdnickiego miały miejsce dwa groźne zdarzenia drogowe. Do pierwszego doszło w miejscowości Kębłów, gdzie 65-latek kierujący volkswagenem dachował w rowie, natomiast do drugiego w Świdniku, gdzie 84-letni kierowca renault uderzył w filar wiaduktu. Kierujący z obrażeniami ciała trafili do szpitali.

W sobotę o godzinie 17:30 świdniccy policjanci zostali wezwani do zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Kębłów na wylocie z miejscowości Piask w kierunku Lublina. Jak ustalili policjanci 65-letni mieszkaniec Świdnika, który kierował pojazdem marki Volkswagen zjechał z drogi i dachował w przydrożnym rowie. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. W pojeździe podróżował sam.

Z kolei wczoraj po godzinie 13:30 w Świdniku doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Piaseckiej. 84-letni mieszkaniec Lublina jadąc pojazdem marki Renault zjechał z drogi S-12 w zatokę autobusową, a następnie przejechał pomiędzy ekranami dźwiękochłonnymi i uderzył w filar wiaduktu. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna podróżował sam.

Teraz policjanci będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności zdarzeń drogowych.

źródło: KPP w Świdniku

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button