AKTUALNOŚCI

Piaski: kompletnie pijany wjechał w betonowy przepust, po czym chciał jechać dalej…

Kierowca na łuku jezdni wjechał w betonowy przepust, a następnie powrócił na drogę i kontynuował jazdę… Okazało się, że mężczyzna jest kompletnie pijany. Wszystko to działo się na oczach dzielnicowego.

Wczoraj przed godziną 17.00 w Piaskach dzielnicowy z Komisariatu Policji w Piaskach jadąc radiowozem zobaczył, jak poruszający się przed nim samochód marki Audi na łuku drogi zjeżdża z ulicy i uderza w betonowy przepust. Następnie kierowca powrócił na jezdnię i uszkodzonym pojazdem próbował kontynuować podróż.

Policjant niezwłocznie zatrzymał kierowcę do kontroli. Okazało się, że za kierownicą znajduje się 33-letni mieszkaniec gminy Piaski. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało, że jest on nietrzeźwy. Wynik wskazał aż trzy promile alkoholu w jego organizmie.

Na szczęście kierowca podróżował sam i w wyniku zdarzenia nie odniósł żadnych obrażeń. Policjant zatrzymał 33-latkowi prawo jazdy, a auto zostało odholowane na policyjny parking. Teraz za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button