AKTUALNOŚCI

Nie przyznał się do kradzieży, ale wskazał, gdzie ukrył łup

Świdniccy kryminalni zatrzymali złodzieja terminala płatniczego. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec Świdnika. Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanego mu czynu, jednocześnie wskazał miejsce gdzie schował terminal.

zdj. KPP w Świdniku

W miniony poniedziałek świdniccy policjanci podejmowali interwencję w sprawie zgłoszenia kradzieży terminala płatniczego w jednym z kiosków prasowych na terenie Świdnika. Jak wynikało z treści zgłoszenia, tuż po godz. 14.00 do kiosku przyszedł klient, który chciał kupić doładowanie do telefonu. Gdy się okazało, że pomylił operatora sieci swojej karty SIM, a płatność już była dokonana i nie było można cofnąć transakcji, zdenerwował się, wyrwał terminal i uciekł. Wartość skradzionego urządzenia została wyceniona na kwotę powyżej 500 złotych.

Wczoraj policjanci dysponując opisem sprawcy dotarli do mieszkania 39-letniego świdniczanina. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzut przywłaszczenia cudzej rzeczy. Nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Jednak wskazał policjantom, gdzie ukrył skradziony terminal.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button