AKTUALNOŚCI

Mełgiew: Narkotyki w słoiku

W środę 30 marca świdnicki sąd wobec 34-latka zastosował 3-miesięczny areszt. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie i wielokrotne udzielanie środków odurzających postronnym osobom. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonej marihuany to kwota blisko 2 tysiące złotych. Mimo, że zaprzeczał, ze posiada, kryminalni przeszukując jego posesję ujawnili poporcjowane narkotyki. Łącznie ponad 60 gramów.

W miniony wtorek świdniccy kryminalni dysponując ustaleniami operacyjnymi dokonali przeszukania budynków mieszkalnych i gospodarczych na jednej z posesji w gm. Mełgiew. Zamieszkały tam 34-latek zaprzeczał by posiadał jakiekolwiek środki odurzające. Funkcjonariusze szybko potwierdzili swoje przypuszczenia. W jednej z komórek w słoiku kryminalni ujawnili poporcjowaną w strunowych woreczkach marihuanę. Wartość przygotowanych do sprzedaży środków to kwota blisko 2 tysiące złotych. Dodatkowo kryminalni ujawnili m.in. dwie wagi spożywcze.

34-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj sąd karny zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Czynności w tej sprawie trwają. Zgodnie z obowiązującym prawem mężczyźnie grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Świdniku

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button