AKTUALNOŚCI

Świdnicka komenda wspiera potrzebujących

Po raz już kolejny policjanci i pracownicy cywilni świdnickiej komendy włączyli się w pomoc na rzecz osób uciekających przed wojną na Ukrainie. Zakupione produkty spożywcze trafiły do najbardziej potrzebujących, którzy otrzymali schronienie na terenie powiatu świdnickiego. Policjanci dziękują wszystkim, którzy wspierają każdą akcję, która może pomóc potrzebującym w tym trudnym dla nich czasie.

O tym, że bezpieczeństwo drugiego człowieka jest sprawą priorytetową dobrze wiedzą policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Świdniku. Różnego rodzaju działania profilaktyczne, udział w zespołach interdyscyplinarnych oraz wspieranie miejscowych inicjatyw pomagającym osobom w trudnej sytuacji życiowej to niektóre tylko z codziennych czynności służbowych podejmowanych przez służby świdnickiej komendy.

Tym razem już po raz kolejny policjanci i pracownicy komendy włączyli się w działania na rzecz osób uciekających przed wojną na Ukrainie. Najpotrzebniejsze produkty spożywcze trafiły do przebywających na terenie pow. świdnickiego.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button