AKTUALNOŚCI

Tragiczny w skutkach pożar domu

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś w nocy w powiecie łęczyńskim. W pożarze domu zginął 67-letni właściciel posesji, natomiast 50-letni mężczyzna trafił do łęczyńskiego szpitala. Decyzją prokuratora ciało 67-latka zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

fot. Policja

Do pożaru doszło w miejscowości Ludwin. Dzisiejszej nocy łęczyńscy policjanci podczas pełnionej służby zauważyli wydobywające się płomienie z okien i dachu budynku mieszkalnego. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Na miejsce została wezwana straż pożarna. Jednocześnie policjanci próbowali wejść do wewnątrz domu. Niestety z uwagi na duże zadymienie trudno było przedostać się do wewnątrz budynku.

Podczas prowadzonej akcji ratowniczo-gaśniczej strażacy odnaleźli dwóch mężczyzn. Niestety 67- letni właściciel posesji nie dawał już oznak życia, natomiast 50-latek został przetransportowany do łęczyńskiego szpitala. W wyniku pożaru spaleniu uległ dach, część ściany oraz wnętrze budynku.

Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe. Ciało 67-latka zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button