KULTURA I ROZRYWKA

Piaski: Utwór pełen emocji i serca

Na początku kwietnia grupa wokalna z Miejskiego Centrum Kultury w Piaskach pod opieką instruktor Laury Śliwy, gościła w profesjonalnym studio – Bracia Studio – Adam Drath. Było to niesamowite doświadczenie i jednocześnie studyjny debiut dla młodych wokalistów. Dziś możemy podziwiać już efekty ich pracy.

Pragniemy się z Wami podzielić nie tylko muzyką, ale i sercem, które włożyliśmy w przygotowanie i realizację tego utworu. Nasze zdolne dzieci przygotowane przez Panią instruktor Laurę Śliwę, nagrały cover piosenki duetu Sanah i Igor Herbut „Mamo tyś płakała” , inspirowany kompozycją Stanisława Moniuszki. Utwór naładowany emocjami, które udzieliły się nam wszystkim podczas pracy nad nim. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i profesjonalizm.”– czytamy w opisie filmu na stronie MCK Piaski. Zachęcamy do posłuchania młodych wykonawców, ich aranżacja robi bowiem wrażenie.

Reklama
  • wystąpili: Aleksandra Ciołek, Weronika Ciołek, Milena Gładysz, Ada Kazimierczak, Agata Kania, Ignacy Czekaj, Łucja Sidor
  • realizacja nagrania: Bracia Studio – Adam Drath
  • przygotowanie wokalne: Laura Śliwa
  • realizacja video: Mikołaj Kołodziejczyk
  • podkład muzyczny: Jasiek Suski
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button