KULTURA I ROZRYWKA

Trawniki: 10 lat minęło…

W miniony weekend w Gminie Trawniki świętowano już 10- lecie funkcjonowania Klubu Seniora. W imieniu społeczności gminnej za aktywność w wymiarze społecznym i kulturalnym, widoczną podczas imprez i uroczystości, a także na co dzień, seniorom miał zaszczyt podziękować wójt Gminy Trawniki Damian Daniel Baj.

” Za piękny przykład zarówno dla swojego pokolenia ale także dla młodszych mieszkańców Gminy Trawniki, a zwłaszcza za pokłady energii, pomysłowości i uśmiechu! Za to, że mimo że się nic nie musi to się chce i realizuje! Serdeczne gratulacje i podziękowania dla Wszystkich Seniorów i w Klubie i wszystkim, którzy czerpią radość i satysfakcję w wieku dojrzałym.”– te słowa wójta są idealnym podsumowaniem minionych 10 lat działalności klubu.

Podczas uroczystości nie zabrakło tortu, upominków oraz występów a także podziękowań dla wielu osób zaangażowanych w zorganizowanie Klubu, w tym m.in dla: Marty Hanc, Jerzego Szpakowskiego, Ewy Mazur, Julity Tarnogórskiej-Burak, Moniki Wójcik, Jerzego Kociubowskiego, Reginy Kamińskiej, Sławomira Stasiaka, Katarzyny Misiak, Agnieszki Michałowskiej, Ewy Ładuniuk.

Jubileusz, co widać na poniższych zdjęciach autorstwa wójta D. Baja oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Trawnikach, był bardzo udany i pełen wzruszeń. Życzymy wielu kolejnych tak wspaniałych uroczystości!

źródło: www.trawniki-online.pl

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button