AKTUALNOŚCI

Nakrętki dla dziecięcego hospicjum

Do Lubelskiego Hospicjum dla dzieci imienia Małego Księcia trafiły wczoraj nakrętki zbierane przez policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Świdniku. Pieniądze otrzymywane ze zbieranych nakrętek przeznaczane są na spełnianie marzeń podopiecznych hospicjum oraz na zakup prezentów dla nich.

W sumie cztery worki plastikowych nakrętek udało się zebrać świdnickiej komendzie z przeznaczeniem dla podopiecznych hospicjum. Dzięki jednej z policjantek na korytarzu jednostki ustawiono pojemnik na ten szczytny cel i każdy z pracowników sukcesywnie dorzucał do niego plastikowe korki. Szybko uzbierało się ich ponad 60 kilogramów.

Wczoraj zebrane elementy zostały przekazane do Hospicjum dla dzieci imienia Małego Księcia. Dzięki środkom otrzymywanym z przekazywanych nakrętek podopieczni hospicjum mogą spełniać swoje marzenia, między innymi organizowane są dla nich i ich rodzin różne wyjazdy oraz zakupywane są prezenty. Policjanci chcą zachęcić jak najwięcej osób do tej akcji, żeby w ten sposób pomóc najmłodszym, którzy tego wsparcia potrzebują. Osoby zainteresowane, które chcą przyłączyć się do akcji mogą zostawiać nakrętki w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button