AKTUALNOŚCI

„Wszystkie Dzieci Zbierają Elektrośmieci”

Zespół Placówek Oświatowych im. Marii Skłodowskiej – Curie w Trawnikach zachęca do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W zamian za uzbierane kilogramy szkoła otrzyma nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, materiałów biurowych i tuszy lub tonerów.

Szkoła prowadzi zbiórkę w ramach ekologicznego i edukacyjnego projektu „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”, którego organizatorem jest Green Office Ecologic Sp. z o.o. Oprócz praktycznych korzyści dla placówki, chodzi również o zachęcenie dzieci i młodzieży do promowania zachowań proekologicznych oraz ponoszenia świadomości na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Termin i miejsce akcji: 6-9 czerwca, boisko na placu szkolnym. Do szkolnej akcji mogą przyłączyć się także firmy i instytucje, które oddadzą sprzęt do szkoły. Zbierane są: komputery, drukarki, monitory, telefony, sprzęt RTV i AGD, akumulatory, kable, tusze atramentowe. Nie należy przynosić tonerów i świetlówek.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button