AKTUALNOŚCI

Tragedia nad wodą

Policjanci apelują do wszystkich o szczególną ostrożność nad wodą. Wczoraj doszło do tragedii w miejscowości Dratów w gminie Ludwin, w powiecie łęczyńskim. W zbiorniku wodnym utopił się 56-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna wcześniej widziany był na pomoście z wędką.

Wczoraj około godziny 19.00 łęczyńscy policjanci zostali zaalarmowani, że w zbiorniku wodnym w Dratowie doszło do utonięcia mężczyzny. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dryfujące w wodzie ciało mężczyzny zauważył mieszkaniec gminy Ludwin, który płynął po zbiorniku łódką. Natychmiast wyciągnął go na brzeg i rozpoczął reanimacje. Niestety życia 56 – letniego mieszkańca Lublina nie udało się uratować. Jak ustalili funkcjonariusze wcześniej mężczyzna widziany był na pomoście z wędką.

Na miejscu zostały przeprowadzone czynności pod nadzorem prokuratora. Ciało 56-letniego mieszkańca Lublina zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz łęczyńscy policjanci.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button