AKTUALNOŚCI

Świdnik: Tymczasowe zamknięcie sklepu już niedługo, ale to nie wszystko…

Od końca miesiąca, a dokładnie od 29 czerwca do 25 sierpnia bieżącego roku, mieszkańcy Świdnika i okolic nie będą mogli zrobić zakupów w usytuowanym przy Al. Lotników Polskich sklepie Lidl. Sytuacja jest związana z planowaną modernizacją obiektu handlowego. By skorzystać z oferty sklepu trzeba będzie udać się do Lublina. W związku z tymi trudnościami dla klientów przygotowano rekompensatę.

„Chcielibyśmy poinformować, że dbamy o komfort naszych klientów w trakcie dokonywania zakupów w sklepach Lidl Polska. W tym celu nieustannie modernizujemy nasze obiekty, dbamy o porządek w sklepach, zmotoryzowani klienci mogą skorzystać z komfortowych parkingów, a w większości obiektów udostępniamy kasy samoobsługowe.”– dowiadujemy się w odpowiedzi na nasze zapytanie od Aleksandry Robaszkiewicz Head of Corporate Communications and CSR z Lidl Polska

Świdnicki Lidl zostanie więc tymczasowo zamknięty na okres dwóch miesięcy. Zakres remontu obejmie m.in. wymianę nawierzchni parkingu wraz z modernizacją terenów zielonych, odświeżenie wnętrza i elewacji budynku, wymianę wyposażenia sklepu oraz modernizację oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. W tym czasie niemożliwe więc będzie dokonanie zakupów. Klienci będą zmuszeni do ewentualnego skorzystania z innej placówki. Dla tych osób przygotowano rabat.

„W czasie remontu sklepu Lidl Polska w Świdniku klienci będą mogli dokonać zakupów z 5-procentowym rabatem w sklepie sieci w Lublinie przy ulicy Grabskiego 1. Do otrzymania rabatu będzie upoważniać specjalna karta, którą otrzymają klienci sklepu w Świdniku lub aplikacja Lidl Plus.”– dodaje A. Robaszkiewicz.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button