AKTUALNOŚCI

Trawniki: Kierowca BMW wjechał wprost pod pociąg

Dziś ok. godz. 8.30 na przejeździe kolejowym w Trawnikach doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym. Auto zostało kompletnie zniszczone. Kierowca wraz z pasażerką uciekli.

Na miejscu zdarzenia interweniowali strażacy OSP KSRG z Trawnik, Oleśnik, Piask, jednostka ze Świdnika, a także zespół ratownictwa medycznego i policja.

Do zdarzenia doszło na przejeździe kolejowym w ciągu drogi powiatowej z Trawnik do Oleśnik. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący BMW mężczyzna ominął rogatki i wjechał w bok przejeżdżającego pociągu osobowego relacji Chełm – Lublin. Monitoring pokazał, że z BMW wydostali się kierowca oraz pasażerka, po czym uciekli.

Po dwóch godzinach dzielnicowi ze świdnickiej komendy odnaleźli kierującego oraz pasażerkę na drodze w miejscowości Ewopole. Kierującym okazał się 30-latek natomiast pasażerką 18-latka. Nie odnieśli obrażeń ciała. Mężczyzna zostanie przebadany na zawartość środków odurzających. W samochodzie policjanci ujawnili amfetaminę. Poniżej fragment zapisu monitoringu:

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button