AKTUALNOŚCI

Rybczewice: Potrzebna pomoc dla poszkodowanych w pożarze

Urząd Gminy Rybczewice zaapelował do mieszkańców powiatu świdnickiego, ale nie tylko, o pomoc dla swoich mieszkańców, którzy ucierpieli w wyniku pożaru. Miał on miejsce w ich gospodarstwie na początku lipca bieżącego roku.

By pomóc poszkodowanym mieszkańcom Gminy Rybczewice na stronie www.zrzutka.pl została utworzona zbiórka. Celem jest zebranie 80 tys. zł, zaś w opisie czytamy:

” W poniedziałek 04.07.2022 roku w gospodarstwie moich sąsiadów stało się nieszczęście. Pożar całkowicie zniszczył stodołę i część garażu oraz fragment elewacji domu. Podczas ratowania dobytku mieszkańcy doznali również poparzeń. Ze zniszczonego budynku udało się, z ludzką pomocą, wydostać pojazdy i część sprzętów. Jednak spłonęło dużo akcesoriów i osprzętu niezbędnego do prowadzenia upraw m.in. opryskiwacz, system do nawadniania truskawki itp. W imieniu sąsiadów i mieszkańców naszej miejscowości bardzo prosimy o wsparcie dla p. Łukaszuk ze Stryjno Kolonii w tej trudnej dla nich sytuacji.”

Pomóc w tej trudnej sytuacji może każdy z nas. Wystarczy wejść na stronę i wpłacić dowolną kwotę, a przyda się każda złotówka: https://zrzutka.pl/pomoc-po-pozarze?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR2vQwI6Couz8kIVdswNOh6PINBTm9DNHx9fzz4OPW-6h_xT33DvQOWchvI

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button