SPONSOROWANE

Air Optix HydraGlyde – trwałe, zawsze nawilżone soczewki

Air Optix Hydraglyde to soczewki marki Alcon. Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę? Otóż do ich stworzenia posłużono się nowoczesnymi materiałami, a także zastosowano technologię SmartShield, co doskonale chroni oczy przed osadami i zanieczyszczeniami. Inna, HydraGlyde, gwarantuje ich trwałe nawilżenie. W efekcie cieszysz się doskonałym widzeniem i nawet w najcieplejsze dni nie powinno towarzyszyć Ci nieprzyjemne uczucie „wyschniętego oka”.

Nawilżenie – aby oczy były zdrowe

Soczewki kontaktowe Air Optix Hydraglyde zostały stworzone dla osób, które nie tylko chcą cieszyć się doskonałym widzeniem, ale również zdrowo wyglądającym, białym okiem bez przekrwień. Te z kolei biorą się nie tylko od wysuszenia, ale również na skutek podrażnienia gałki ocznej przez różnego rodzaju zanieczyszczenia z powietrza. I taki właśnie efekt „czystości” gwarantuje technologia SmartShield.

Jak działa? Jest to unikalne, opatentowane rozwiązanie, które umożliwiło producentowi stworzenie soczewek pozwalających na wysoką tlenoprzepuszczalność, a zarazem zatrzymujących osady lipidowe. Wokół soczewki znajduje się niewidoczna gołym okiem warstewka zatrzymująca liczbę atomów krzemu na jej powierzchni. SmartShield jest nierozerwalnie związana z soczewką, a jej działanie utrzymuje się przed cały okres noszenia.

Za samo nawilżenie odpowiada HydraGlyde. Jej zastosowanie sprawia, że przyciągane są i utrzymywane cząsteczki wody, dzięki czemu wilgoć znajduje się w oku przez cały czas noszenia soczewki. Dlatego Air Optix Hydraglyde nie wysychają, zapewniając komfort podczas noszenia.

Air Optix Hydraglyde to soczewki dla Ciebie…

…jeśli cenisz sobie komfort i wygodę. Ponieważ wykonano je z materiału silikonowo-hydrożelowego Lotrafilcon B, są niezwykle elastyczne i lekkie, co sprawia, że praktycznie nie czuje się ich w oku. Wspomniane technologie gwarantują z kolei pełną wygodę, a więc otrzymujemy soczewki wręcz idealne. Producent przygotował je w wersji miesięcznej. Dzięki temu wystarczy raz na miesiąc kupić opakowanie, aby cieszyć się przed 30 dni doskonałym widzeniem i swobodą.

Jeśli chcesz nabyć soczewki korekcyjne Air Optix Hydraglyde, mamy dobrą informację – nie będzie to duży wydatek. Na stronie visionexpress.pl znajdziesz je w bardzo atrakcyjnych cenach. Możesz nabyć opakowanie zawierające trzy lub sześć sztuk – to zależy tylko od Twoich osobistych preferencji. Jakkolwiek nie wybierzesz, w obu przypadkach nie zapłacisz za nie dużo. Przekonaj się o tym – zajrzyj na visionexpress.pl i zamów soczewki dla siebie już dzisiaj!

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button