AKTUALNOŚCI

Siedmiu poszukiwanych trafiło do aresztu

Siedem osób poszukiwanych zatrzymali świdniccy policjanci podczas minionego długiego weekendu. Dwie osoby były poszukiwane listami gończymi, w tym jedna aż przez pięć Prokuratur w kraju. Teraz każda z tych osób odbędzie zasądzone wyroki „za kratkami”.

Długi weekend dla większości osób kojarzy się z dniami wolnymi oraz odpoczynkiem. Nie jest tak w przypadku policjantów, dla których okres ten to wzmożona praca prewencyjna i kryminalna. Przez te trzy dni policjanci ze świdnickiej komendy zatrzymali aż siedem osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności. Dwie z tych osób poszukiwane były listami gończymi.

Jeden z mężczyzn to 37-letni mieszkaniec Piask, który dopuścił się przestępstwa uszkodzenia mienia oraz uchylał się od obowiązku alimentacyjnego. Drugi z mężczyzn 46-latek ze Świdnika poszukiwany był przez pięć jednostek prokuratorskich w kraju za kolejne prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Od początku roku zatrzymano już 158 osób poszukiwanych przez świdnicką jednostkę, z czego za 48 osobami wystawione były listy gończe.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button