RELACJA LIVE: AVIA ŚWIDNIK – WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA!!!

W ramach IV kolejki rozgrywek o mistrzostwo grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi o godz. 17 na stadionie przy ul. Sportowej w Świdniku rozpoczął się mecz piłki nożnej: Avia Świdnik – Wólczanka Wólka Pełkińska. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!!!
wynik avia wólczanka
Avia Świdnik: 22. Mateusz Zawiślak, 19. Marcin Byszewski, 3. Patryk Grzegorczyk, 14. Michał Maciejewski, 5. Robert Kazubski, 6. Mateusz Wolos, 7. Sebastian Orzędowski, 8. Patryk Dobrowolski, 9. Kamil Oziemczuk, 10. Bartłomiej Mazurek (c), 11. Wojciech Białek.
Trener: Jacek Ziarkowski, asystent trenera: Rafał Wiącek, kierownik drużyny: Edwin Kruk, masażysta: Włodzimierz Tiuchtiej, lekarz: Piotr Koper.
Zawodnicy rezerwowi: 1. Patryk Jaroszek, 21. Konrad Podstawka, 4. Jakub Szymala, 15. Wiktor Bogusz, 23. Adam Nowak, 16. Kamil Starok, 25. Krystian Joć.
Wólczanka: 12. Daniel Furtak, 3. Kamil Oślizło, 4. Karol Flak, 19. Krystian Pydych, 10. Maciej Lech, 18. Marek Gwóźdź, 7. Mateusz Kocur, 6. Mateusz Podstolak, 16. Bartłomiej Poprawa, 2. Rafał Pydych, 20. Krzysztof Pietluch (c).
Trener: Marek Rybkiewicz.
Zawodnicy rezerwowi: 1. Łukasz Fleszar, 17. Adam Poprawa, 14. Adrian Bednarz, 9. Kamil Hul, 11. Kamil Padiasek, 8. Hubert Bober, 13. Kamil Partyka.
Sędziowie: główny – Jakub Pych, asystenci: Henryk Białek, Jakub Dzwoniarek.
PRZEBIEG MECZU
3 min na pozycji spalonej był Bartłomiej Mazurek wychodzący sam na sam z bramkarzem
5 min niecelnie zza pola karnego strzelał Maciej Lech
9 min po akcji Patryka Dobrowolskiego w poprzeczkę trafił Kamil Oziemczuk
13 min Kamil Oziemczuk z kilkunastu metrów nie trafił czysto w pilkę z woleja
19 min faulowany na 5 metrze w wyskoku do pilki był Mateusz Zawiślak
21 min w zamieszaniu strzał Bartłomieja Mazurka z kilku metrów zablokował obrońca
27 min po akcji Wojciecha Białka lewą stroną boiska piłki głową nie sięgnał Bartłomiej Mazurek
29 min w rzutu wolnego w mur trafił Bartłomiej Mazurek
37 min rzut rożny po akcji Mateusza Wołosa
41 min GOL!!! 1:0!!! Po zagraniu ręką jednego z obrońców gości sędzia podyktował rzut karny zamieniony na gola przez Michała Maciejewskiego
43 min żółta kartka dla Mateusza Wołosa
45 min żółta kartka dla Bartłomieja Mazurka
Do przerwy Avia – Wólczanka 1:0!!!
50 min po rzucie rożnym strzał głową Patryka Dobrowolskiego instynktownie obronił bramkarz, a dobitka Patryka Grzegorczyka przeszła wysoko nad poprzeczką
52 min GOL!!! 1:1!!! W sytuacji sam na sam z bramkarzem z prawej strony boiska piłkę strzałem górą w długi róg do siatki posłał Maciej Lech
DSC_0562
56 min zmiana w Avii, za Mateusza Wołosa wchodzi Adam Nowak
62 min po rogu Wojciecha Białka głową Patryk Grzegorczyk ale tylko wzdłuż bramki
65 min GOL!!! 2:1!!! Po dokładnej wrzutce Adama Nowaka głową do siatki trafia Wojciech Białek (na zdjęciu)
69 min żółta kartka dla Adama Nowaka
70 min żółta kartka dla Rafala Pydycha
73 min żółta kartka dla Kamila Hula
76 min zmiana w Avii, za Patryka Dobrowolskiego wchodzi Jakub Szymala
78 min żółta kartka dla Jakuba Szymali
86 min na pozycji spalonej kapitan Wólczanki Krzysztof Pietluch
86 min zmiana w Avii, za Roberta Kazubskiego wchodzi Konrad Podstawka
90 min sędzia dolicza 7 minut do drugiej polowy
90+3 min z rzutu wolnego Mateusz Podstolak trafia w… boiskowy zegar
90+7 min na pozycji spalonej byl Wiktor Bogusz
90+7 min rzut wolny dla gości, ale bez efektu bramkowego
90+7 min zółta kartka dla Kamila Oziemczuka
Koniec meczu!!! Avia – Wólczanka 2:1!!!