AKTUALNOŚCI

Pomagał innym – teraz to on potrzebuje pomocy

Pan Michał ze Świdnika 3 czerwca uległ wypadkowi doznając wielu obrażeń czaszki i kręgosłupa. Od tego czasu nie odzyskawszy przytomności cały czas jest na OIOM – ie w lubelskim Szpitalu. Ostatnie dwa miesiące to seria powikłań pourazowych, udar niedokrwienny pnia mózgu, zapalenie opon mózgowo – rdzeniowych, wodogłowie pozapalne. 36-latek nadal pozostaje w śpiączce, ale wciąż walczy.

Koszt 4 tygodniowego leczenia i rehabilitacji w Centrum to kwota 18 000,00 zł plus koszty dodatkowych zabiegów wg. cennika Centrum. Nie wiadomo ile potrwa rehabilitacja, kilka czy kilkanaście miesięcy ale wiadomo, że już w sierpniu może ją rozpocząć.

Jak czytamy w opisie zbiórki – „On dawał szansę i pomoc każdemu kto się do niego po nią zwrócił, teraz my możemy pomóc jemu, sprawić by nadzieja ciągle czekającego na tatę w domu 11 letniego synka ziściła się i znów uściska tatę a odchodząca od zmysłów i bardzo go kochająca żona mogła jeszcze kiedyś się uśmiechnąć i powiedzieć, miałeś rację – dobro wraca..”. Panu Michałowi i jego rodzinie można pomóc wpłacając dowolną kwotę na zbiórkę zorganizowaną na stronie zrzutka.pl.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button