AKTUALNOŚCIŻYCIE I STYL

Świdnik: Na sportowo dla Łukasza!

O historii Łukasza Wrony, mieszkańca Świdnika, szerzej pisaliśmy tutaj-link. Przypomnijmy, że 42- latek walczy z guzem mózgu glejakiem IV i właśnie na tę walkę zbierane są od początku września fundusze. Chodzi o wyjazd do Niemczech, gdzie Łukasz mógłby zostać poddany immunoterapii- w zasadzie niezbędnej do umożliwienia mu powrotu do dawnego życia. By stało się to możliwe, potrzebne są jednak niemałe pieniądze…

Poprzez zbiórkę na www.siepomaga.pl- link, poprzez grupę Licytacje Dla Łukasza Wrony. Pomoc w walce z guzem mózgu Glejakiem IV oraz wiele innych towarzyszących wydarzeń- rodzina, przyjaciele i ludzie o dobrych sercach nie ustają w zbieraniu pieniędzy na leczenie dla Łukasza. Dzięki temu, i każdej złotówce wpłacanej przez darczyńców, pasek zbiórki wciąż posuwa się do przodu. Do osiągnięcia upragnionego celu czyli wygranej z glejakiem, przybliżyć może Łukasza również event, który odbędzie się już w najbliższy czwartek 22 września w Świdniku, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Od godziny 11.00 wspaniali ludzie sportu- zarówno trenerzy jak i sami sportowcy związani z różnymi dyscyplinami- podzielą się z zebranymi swoimi doświadczeniami jak i opowieściami. Zapowiada się bardzo ciekawe i inspirujące spotkanie, na które już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy. Wystarczy, że przed wejściem zakupicie cegiełkę o wartości minimum 7 zł., to niewiele a może uczynić wielką rzecz!

Szczegóły czwartkowego spotkania znajdują się na poniższym plakacie. A tym, którzy tego dnia nie będą mogli przyjść do MOK w Świdniku, zachęcamy do udziału w innych wydarzeniach podczas, których również będą zbierane fundusze na leczenia Łukasza:

  • 24.09.22 godz 14:00 Świetlica Wiejska Rożno-Parcele Święto Ziemniaka
  • 24.09.22 godz 20:00 Klubokawiarnia Lublin Koncert Dr Gree, Kingdom of Rock, Acute Mind

Pamiętajcie! Wszelkie szczegóły i informacje o Łukaszu znajdziecie na stronie- Łukasz Wrona – Historia prawdziwa walki z guzem mózgu Glejakiem IV. Zachęcamy do śledzenia i polubienia tego profilu.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button