Trampkarze nie sprostali Janowiance

Trampkarze starsi Ludowego Klubu Sportowego Piaskovia w swoim kolejnym meczu Lubelskiej Ligi na własnym boisku nie sprostali swoim rówieśnikom z Janowa Lubelskiego przegrywając 0:2 (0:0). Wyżej notowana w ligowej tabeli Janowianka swoją wyższość potwierdziła dopiero w drugiej połowie. Przez pierwszą cześć meczu podopieczni trenera Artura Mazurka toczyli wyrównaną grę.
Piaskovia: Jakub Zawada, Maciej Skoczylas, Patryk Tarczyluk, Piotr Kierepka, Bartłomiej Wosiak, Michał Wardziński, Maciej Lipa, Kacper Porzec, Marcel Kolasa, Damian Adamek, Michał Offert  oraz Filip Łysiak.
Pierwsza połowa meczu nie przyniosła zbyt wielu emocji. Wyrównana gra toczyła się głównie w środku pola. Jedyną groźną sytuację stworzyli sobie gracze z Janowa Lubelskiego. Na wysokości zadania stanął bramkarz Jakub Zawada, który futbolówkę po uderzeniu napastnika przyjezdnych umiejętnie sparował na rzut rożny. W drugiej połowie spotkania przewagę osiągnęli goście. W 45 minucie wyszli na prowadzenie.
W ogromnym zamieszaniu na naszym polu karnym jeden z zawodników Janowianki zachował się najsprytniej i dosłownie wepchnął futbolówkę do siatki – przyznał po spotkaniu trener Piaskovii Artur Mazurek.
Pomimo prób ataków i bardzo ambitnej postawy piaseckim trampkarzom nie udało się w tym spotkaniu doprowadzić do wyrównania. Na domiar złego w 65 minucie goście wyprowadzili skuteczną kontrę i strzelili drugą bramkę, która „zamknęła” ten mecz.