AKTUALNOŚCI

Fotografie z dawnej pracy – konkurs dla osób 50+

Portal pracy Aplikuj.pl zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Fotografie z dawnej pracy”. Chodzi o wspólne stworzenie wyjątkowej galerii zdjęć z aktywności zawodowej Polaków i pokazanie realiów panujących przed laty.

Konkurs ma też na celu ukazanie, jak bardzo zmieniły się warunki społeczno-kulturowe i życie zawodowe Polaków na przestrzeni ostatnich kilku dziesięcioleci. Ważne, by pokazać młodszym pokoleniom, jak w minionych dziesięcioleciach wyglądały stanowiska pracy, narzędzia i sprzęty.

Dla kogo?

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób mających ukończony 50. rok życia, z województw podkarpackiego i lubelskiego, które mogą podzielić się swoimi fotografiami związanymi ze swoją dawną pracą. Jeśli senior należy do lokalnego Klubu Seniora lub uczęszcza do placówki kulturalnej, może podać jej nazwę w formularzu zgłoszeniowym. Nie jest to warunek konieczny, jednak oznacza to szansę na wygraną również dla wskazanej placówki. Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz konkursowy. W zgłoszeniu trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz podać:

-Imię i nazwisko uczestnika,
-Dane kontaktowe,
-Maksymalnie 3 pliki graficzne (skany/zdjęcia oryginalnych fotografii) przedstawiające osoby na starych fotografiach,
-Można dołączyć opis zdjęć (co i kogo przedstawiają),
-Dom Kultury/Klub seniora, do którego przynależy senior (opcjonalnie).

Formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia można przesyłać do 16 października 2022.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpią 20 października 2022. Przez cały czas trwania konkursu można kontaktować się z organizatorem w razie problemów ze zgłoszeniem i innych.
Do wygrania cenne nagrody!

Laureaci wybrani przez jury otrzymają:

-Telefon Nokia 800 TA-1186
-Telefon Panasonic KX-TU456EXRE
-Telefon Maxcom MM760

(Lub wybrany sprzęt uzgodniony z Organizatorem o podobnej wartości)

Organizator przewiduje również Nagrodę Specjalną dla ośrodka kultury:
Spośród placówek uczestniczących w projekcie, nagrodzona zostanie jedna, z której napłynie najwięcej zgłoszeń do konkursu, bonem o wartości 400 zł na zakup sprzętów i wyposażenia. Pytania i wątpliwości należy zgłaszać do organizatora konkursu poprzez adres e-mail: konkurs.aplikuj@gmail.com.

źródło: Aplikuj.pl

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button