AKTUALNOŚCI

Odpowie za kradzieże perfum oraz oprawek okularowych

31-latek z Lublina odpowie za kradzieże perfum oraz oprawek okularowych, których dokonał w sklepach na terenie jednej galerii handlowej w Świdniku. Łączna suma strat wyniosła ponad 1600zł. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

W piątek po godzinie 18.00 na terenie galerii handlowej w Świdniku ochrona ujęła mężczyznę, który został zarejestrowany przez kamery monitoringu na kradzieży perfum w drogerii. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że mężczyzna posiada przy sobie perfumy lecz pochodzą one z kradzieży z innego sklepu na terenie tej samej galerii. Okazało się, że sprawca zdążył ukryć skradzione przedmioty w swoim samochodzie i wrócił do kolejnego sklepu na kradzież. W między czasie dokonał również kradzieży oprawek okularów o wartości ponad 500 złotych u optyka.

Całość skradzionego towaru została odzyskana. 31-latek usłyszał zarzuty kradzieży oraz posiadania narkotyków, które zostały odnalezione u niego w domu podczas przeszukania. Teraz sprawą mężczyzny zajmie się sąd. Za kradzież grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button