SPONSOROWANE

Rodzaje wózków inwalidzkich w ofercie sklepu medycznego SKIB MED

Wózek inwalidzki to specjalistyczny pojazd, który ułatwia i umożliwia pacjentom z zaburzoną motoryką swobodny transport. Obecnie, dzięki prężnie rozwijającej się technologii, na rynku medycznym można znaleźć wózki coraz dokładniej odpowiadające na potrzeby użytkownika. Tradycyjne wózki ręczne stopniowo zastępowane są przez wyspecjalizowane wózki sportowe, elektryczne czy też skutery inwalidzkie elektryczne.

Czym różnią się od siebie dane modele i w jakich przypadkach ich zakup jest najstosowniejszy? Zapoznaj się z ofertą sklepu SKIB-MED, którego bogaty asortyment pozwoli dobrać wózek inwalidzki względem Twoich potrzeb. W końcu chodzi o Twoje zdrowie!

Jaki wózek będzie odpowiedni?

Wózek inwalidzki, tak jak każdy sprzęt medyczny, wymaga profesjonalnego dopasowania do stopnia niepełnosprawności, zakresu potrzeb i stylu życia przyszłego użytkownika. Dlatego bez wątpienia, dla bezpieczeństwa pacjenta i prawidłowego funkcjonowania sprzętu, zakup danego akcesoria powinien być poprzedzony konsultacją z kompetentnym przedstawicielem. W końcu wózek ma stać się ułatwieniem podczas codziennego funkcjonowania. Jaki wózek inwalidzki będzie odpowiedni dla Ciebie?

Klasyfikacja i cechy poszczególnych wózków inwalidzkich w ofercie SKIB-MED

Różnorodność wózków inwalidzkich pozwala kadrze medycznej i przedstawicielom firmowym w dużym stopniu zaspokoić oczekiwania i potrzeby pacjenta. Udogodnienia i coraz bardziej unowocześniane mechanizmy pozwalają na następującą, przykładową, dostępną na portalu SKIB-MED klasyfikację wózków inwalidzkich:
• wózki inwalidzkie ręczne

• wózki inwalidzkie aktywne

• wózki inwalidzkie dziecięce

• wózki inwalidzkie elektryczne/ skutery elektryczne

• wózki inwalidzkie ze stabilizacją

• wózki toaletowe

Wózki i skutery elektryczne – nowe możliwości

Wózki i skutery inwalidzkie elektryczne coraz częściej zastępują tradycyjne mechanizmy opierające się na użyciu siły mięśnia. Jest to bardzo wygodna alternatywa nie tylko dla samego pacjenta, jak i dla opiekuna. Elektryczny pojazd pozwoli zwiększyć samodzielność i niezależność pacjenta, która jest niezwykle istotna dla akceptacji i samego przebiegu choroby. Co ciekawe, skutery inwalidzkie są spopularyzowane wśród seniorów, czy osób otyłych, dla których pokonywanie dłuższych dystansów może okazać się problematyczne.

Skuter elektryczny inwalidzki, zależnie od mocy baterii i danego modelu, może rozwijać większe prędkości, dzięki czemu użytkownik ma możliwość swobodnego poruszania się po okolicy, nawet w większych odległościach. Dla własnej wygody warto rozważyć kwestię mobilności i przechowywania pojazdu – ten problem z pewnością rozwiąże skuter elektryczny składany, który bez problemu zmieści się w bagażniku samochodu. Szczegóły oraz dostępność danych modeli znajdziesz na SKIB-MED.pl. Zobacz, co profesjonaliści przygotowali w odpowiedzi dla Twoich potrzeb!

Zespół SKIB-MED – tutaj uzyskasz wsparcie i profesjonalną pomoc

Wybór wózka inwalidzkiego często wiąże się z silnymi emocjami i obawami. Dlatego firma SKIB-MED wprowadzi Cię świat medycznych technologii już przy pierwszej konsultacji zupełnie za darmo – w trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo. Wykwalifikowany i pełen empatii zespół, jest świadom potrzeb i trudności, z jakimi na co dzień muszą mierzyć się osoby z ograniczoną motoryką. Jako Klient SKIB-MEDu zyskasz wsparcie od profesjonalistów, już od momentu zainteresowania się ofertą, aż do jej finalizacji. W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z przedstawicielem firmy, który niezwłocznie rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i udzieli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

artykuł sponsorowany

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button