AKTUALNOŚCI

Policja poszukuje Marcina Kruczka!

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie poszukują 37-letniego Marcina Kruczka. Mężczyzna pod koniec 2019 roku w jednym z lubelskich klubów usiłował zgwałcić młodą kobietę. Pokrzywdzona została kilkukrotnie uderzona. Sprawca kierował również wobec niej groźby karalne.

Dane poszukiwanego:

-Marcin Kruczek

-wiek: 37 lat

-ostatnio zamieszkały: Turka

reklama reklama

Rysopis: wzrost około 189 cm, krępa budowa ciała, krótkie czarne włosy, oczy koloru brązowego.

Do przestępstwa doszło pod koniec 2019 roku w jednym z klubów na terenie Lublina. Jak wynika z akt sprawy, Marcin Kruczek próbował zgwałcić młodą kobietę. Pokrzywdzona została kilkukrotnie uderzona. Sprawca kierował również wobec niej groźby karalne. Na szczęście został spłoszony przez osoby postronne, które weszły do toalety i wezwały Policję.

Marcin Kruczek został skazany przez sąd na karę 3 lat pozbawienia wolności. Obecnie ukrywa się przed organami ścigania, aby uniknąć kary więzienia za popełnione przestępstwa.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje o aktualnym miejscu pobytu Marcina Kruczka, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie tel. 47 811 57 27, 47 811 44 05, e-mail: wk.kmplublin@lu.policja.gov.pl

Policja zapewnia anonimowość.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button