AKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKA

Ruszają zapisy na warsztaty „Zioła dobre na wszystko”

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Giełczwi” zaprasza na bezpłatne warsztaty „Zioła dobre na wszystko – wykorzystanie bogactw natury w życiu człowieka”.

Podczas części praktycznej uczestnicy m.in. sporządzą sól do kąpieli relaksującej i na odporność oraz stworzą samodzielnie olejek z kasztanów. Spotkanie potrwa ok. 6 godzin, poprowadzi je Magdalena Nowacka – dyplomowany zielarz i fitoterapeuta. W ramach współpracy z Radą Programową kierunku zielarstwo i fitoprodukty Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie prowadziła zajęcia dla studentów z zakresu zielarstwa i ziołolecznictwa oraz bańkoterapii i hirudoterapii.

W warsztatach może wziąć udział każdy pełnoletni mieszkaniec obszaru LGD „Dolina Giełczwi”, tj. gmin: Mełgiew, Milejów, Piaski, Rybczewice i Trawniki.

Warsztaty odbędą się 19 listopada (sobota) w godz. 9:00 – 15:00 w budynku Centrum Aktywności Lokalnej w Bystrzejowicach Drugich 15.

Uwaga, liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona! Formularze zgłoszeniowe należy przesłać na adres e-mail: biuro@dolinagielczwi.org lub dostarczyć do biura LGD – Centrum Aktywności Lokalnej (Bystrzejowice Drugie 15, 21-050 Piaski) najpóźniej do 10 listopada. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy: LGD Dolina Giełczwi.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button