AKTUALNOŚCI

Uroczysta zbiórka w Komendzie Powiatowej Policji w Świdniku

Dzisiaj w świdnickiej Komendzie miała miejsce uroczysta zbiórka z okazji Święta Służby Cywilnej. Z okazji przypadającego w tym roku 100 – lecia Służby Cywilnej Komendant Powiatowy Policji w Świdniku podinspektor Zbigniew Oleszczuk w obecności kadry kierowniczej złożył na ręce pracowników Policji podziękowania oraz życzenia.

„Obchodzone w tym roku 100-lecie Służby Cywilnej to doskonała okazja do tego, aby w sposób szczególny docenić i podkreślić ogromną rolę pracowników cywilnych w sprawnym działaniu administracji publicznej, a tym samym całego Państwa. Bez wątpienia praca pracowników cywilnych w polskiej Policji, choć często niewidoczna i pozostająca w cieniu działań podejmowanych przez funkcjonariuszy, stanowi jeden z filarów funkcjonowania naszej formacji”.

W tym uroczystym dniu Komendant Powiatowy Policji w Świdniku podziękował pracownikom Policji za codzienny profesjonalizm, poczucie odpowiedzialności oraz rzetelną i sumienną pracę. Wyraził wyrazy szacunku oraz życzył spełnienia wszystkich marzeń i oczekiwań, optymizmu i wytrwałości, a także samych sukcesów w życiu prywatnym jak i zawodowym.

źródło: KPP w Świdniku

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button