AKTUALNOŚCI

Nakrętki dla dziecięcego hospicjum

Do Lubelskiego Hospicjum dla dzieci imienia Małego Księcia trafiły kolejne nakrętki zbierane przez policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Świdniku. Pieniądze otrzymywane ze zbieranych nakrętek przeznaczane są na spełnianie marzeń podopiecznych hospicjum oraz na zakup prezentów dla nich.

Zbieranie nakrętek w świdnickiej komendzie stało się już codzienną rutyną. Dzień w dzień do pudełka ustawionego przy wyjściu z jednostki niemal każdy dorzuca plastikowy korek. Małymi kroczkami udaje się zebrać całkiem pokaźne ilości surowca.

Trzy pełne worki nakrętek zostały przekazane do Hospicjum dla dzieci imienia Małego Księcia. Dzięki środkom otrzymywanym z przekazywanych nakrętek podopieczni hospicjum mogą spełniać swoje marzenia, między innymi organizowane są dla nich i ich rodzin różne wyjazdy oraz zakupywane są prezenty. Ponadto, można przyczynić się w ten sposób do dbania o środowisko, ponieważ zebrany plastik zostanie ponownie przetworzony.

Policjanci pragną zachęcić jak najwięcej osób do tej akcji, żeby w ten sposób pomóc najmłodszym, którzy tego wsparcia potrzebują. Osoby zainteresowane, które chcą przyłączyć się do akcji mogą zostawiać nakrętki w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

Reklama

Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button