AKTUALNOŚCI

Pijany wjechał ciągnikiem do rowu

W Bystrzejowicach Trzecich doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca ciągnika rolniczego zjechał z drogi, a następnie doszło do wywrócenia się pojazdu, który przygniótł traktorzystę. Okazało się, że kierujący ciągnikiem był nietrzeźwy, nie posiadał uprawnień do kierowania i na dodatek okazał się być osobą poszukiwaną!

Wczoraj o godzinie 9:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o wywróconym ciągniku rolniczym. Jak ustalili na miejscu funkcjonariusze, 29-latek jadący ciągnikiem z uwagi na trudne warunki drogowe stracił panowanie nad maszyną, zjechał z drogi, a następnie doszło do wywrócenia pojazdu do góry kołami. Na miejscu interweniowała straż pożarna, która pomogła w wydobyciu mężczyzny spod ciągnika.

29-latek karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala. Po przebadaniu mężczyzny stwierdzono, że doznał ogólnych potłuczeń. Okazało się, że 29-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało dwa promile alkoholu w jego organizmie. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi oraz okazał się być osobą poszukiwaną przez prokuraturę.

Teraz za swoje czyny 29-latek odpowie przed sądem.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button