Huragan „mocniejszy” od Viru

W derbach gminy Trawniki i powiatu świdnickiego na boisku w Siostrzytowie miejscowy Huragan podejmował Vir Dorohucza. Po emocjonującym meczu zdecydowanie lepsi okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli przyjezdnych aż 6:0 (2:0). Mecz miał swoją dramaturgię. Sędzia piłkarzom obu drużyn w sumie pokazał siedem żółtych i jedną czerwoną kartkę.
Bramki: Łukasz Daniel 4 (27′, 60′, 62′, 82′), Igor Motyl (44′), Kamil Hanc (69′).
Huragan: Damian Janczak, Mateusz Wawruszak, Maciej Jarosz, Eryk Futa, Mirosław Chudy, Marcin Mietelski (65′ Piotr Biszkont), Kamil Hanc (80′ Tomasz Wydra), Mateusz Bartocha (85′ Arkadiusz Lipiec), Igor Motyl, Sebastian Wojciechowski, Łukasz Daniel.
Vir: Bartłomiej Szałachwij, Adrian Podlipny, Karol Żelazowski, Piotr Wojtal (71′ Marek Matysiak), Rafał Waryszak, Radosław Sawicki, Marcin Kozłowski, Kamil Korneluk, Łukasz Daniel (46′ Patryk Czerniak), Jakub Bartocha, Marek Wójtowicz.
Do przerwy po golach Łukasza Daniela oraz Igora Motyla gospodarze prowadzili 2:0. Przełomowym momentem spotkania była 51 minuta gry. Wtedy to drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Kamil Korneluk i dorohuczanie musieli kontynuować grę w „dziesiątkę”. Osłabienie rywala skwapliwie wykorzystali gracze Huraganu, którzy za sprawą hat-tricka Daniela oraz gola Kamila Hanca ostatecznie wygrali aż 6:0!