AGROINFOAKTUALNOŚCISPONSOROWANE

Rolnex – nowoczesna hurtownia rolnicza dostarczająca najlepszej jakości wyposażenie rolnicze!

Sektor rolniczy należy do prężnie rozwijających się. Nowoczesna technologia korzystnie wpływa na wydajność i możliwości maszyn rolniczych, a także wytrzymałość części eksploatacyjnych. Z duchem postępu idzie także hurtownia rolnicza Rolnex. To nowoczesna hurtownia, która oferuje swoim klientom wysokiej jakości części do maszyn rolniczych oraz maszyny od uznanych producentów. Specjaliści marki przygotowali także dedykowany portal obsługi klientów biznesowych, a oferta marki dostępne jest w sieci.

Zaufany partner sektora rolniczego

Przede wszystkim Rolnex to zaufany i sprawdzony partner dla rolników i firm z sektora rolniczego. Od ponad 25 lat specjaliści marki dbają o dostarczanie na rynek wysokiej jakości rozwiązań i części. W tym czasie nawiązali współpracę z renomowanymi producentami części do ciągników rolniczych i innych maszyn. Od ośmiu lat Rolnex zajmuje się również sprzedażą maszyn rolniczych, co korzystnie wpłynęło na kompleksowość oferty hurtowni. Firma cieszy się uznaniem na rynku ze względu na swój profesjonalizm, korzystne warunki zakupu części i maszyn, a także rzetelność. To wszystko sprawia, że od lat Rolnex jest numerem jeden dla wielu rolników i przedsiębiorców, w tym również tych najbardziej wymagających. 

Firma ewoluuje wraz z potrzebami klientów 

Na uwagę zasługuje fakt, że firma ewoluuje wraz ze zmieniającymi się potrzebami klientów. Bez wątpienia Rolnex to nowoczesna hurtownia rolnicza, która jest na czasie. Dotyczy to m.in. asortymentu, który odpowiada bieżącym potrzebom klientów. To zarówno części, jak i maszyny rolnicze od krajowych i zagranicznych producentów. W ofercie Rolnex znajdziesz nie tylko części do nowych sprzętów, ale również części zamienne do maszyn o kilkudziesięcioletniej historii, które wciąż z powodzeniem eksploatowane są na polskiej wsi. Dzięki temu oferta spełnia potrzeby zarówno małych rolników, sklepów rolniczych, jak osób zarządzających dużymi gospodarstwami produkcyjnymi. 

Internetowy panel obsługi klienta

Przedstawiciele Rolnex przygotowali dedykowany internetowy panel obsługi klienta w przypadku współprac B2B. Przedsiębiorcy rejestrują swoje kontro w internetowej hurtowni i za jej pośrednictwem mogą składać i realizować zamówienia, a także zapoznać się z ofertą. Ponadto z poziomu panelu można odtworzyć historyczne zakupy, a także skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem marki. To nowoczesne podejście do klienta, które skraca czas zamówienia, a także ułatwia przejście przez cały proces. To kolejny argument za tym, aby Rolnex nazywać nowoczesną hurtownią rolniczą. Pod tym względem marka może być stawiana za rynkowy wzór. 

Najwyższej jakości wyposażenie rolnicze

Hurtownia Rolnex oferuje najlepszej jakości wyposażenie rolnicze od polskich i zagranicznych producentów. Asortyment marki obejmuje najbardziej popularnych producentów, w tym m.in.: Ursus, Zetor, Massey Ferguson, MTZ i innych. Ponadto zainteresowani znajdą dla siebie maszyny od polskich dostawców Prokmar, Lovol, czy też firm takich jak: Talex, Biardzki, Ka-rol, Meprozet, Wirax, Olimet. Każda z pojedynczych maszyn i części oferowanych przez Rolnex charakteryzuje się najwyższą rynkową jakością oraz wytrzymałością eksploatacyjną. Firma Rolnex jako dostawca sprzętu dba o każdy najdrobniejszy szczegół. 

Atrakcyjne warunki współpracy

Na uwagę zasługują również atrakcyjne warunki współpracy. W ofercie Rolnex znajduje się szeroki wybór produktów w przystępnych i konkurencyjnych cenach. Dzięki temu zadowoleni będą zarówno rolnicy indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Każdorazowo oferta przygotowana jest indywidualni, w trosce o potrzeby klienta. Tylko w ten sposób Rolnex może zachować wysoką jakość świadczonych usług, a także budować stabilną pozycję na rynku. Udaje się to już od ponad 25 lat. 

Zapraszamy do skorzystania z oferty Rolnex

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą hurtowni Rolnex oraz do zakupu sprzętu rolniczego i części do maszyn rolniczych w tej firmie. To gwarancja wysokiej jakości, bezpieczeństwa transakcji oraz niezawodności. Zespół Rolnex tworzą doświadczeni eksperci i specjaliści, którzy pomogą w przejściu przez proces zakupowym, w tym również w wyborze odpowiednich produktów. Zachęcamy do kontaktu z Rolnex, a firmę możemy polecić z czystym sumieniem.

źródło: artykuł sponsorowany

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Zobacz również
Close
Back to top button