AKTUALNOŚCI

Był tak pijany, że wypadł z auta

Nie trzymającego właściwego toru jazdy kierowcę Audi zauważyła kobieta, która poruszała się tą samą drogą. 28 latek po zatrzymaniu samochodu i próbie wyjścia, wypadł z niego po czym ponownie wsiadł i odjechał. Policjanci szybko namierzyli pojazd.

W nocy, z niedzieli na poniedziałek, na numer alarmowy zadzwoniła kobieta, która zgłosiła, że widzi kierującego pojazdem marki Audi, którego zachowanie wskazuje, że jest nietrzeźwy. Mężczyzna po zatrzymaniu samochodu i próbie wyjścia, wypadł z niego. Po chwili wrócił do pojazdu i wyruszył w dalszą podróż.

Policjanci szybko namierzyli opisywany pojazd w miejscowości Kolonia Trawniki. Kierowca Audi na widok radiowozu dynamicznie zmienił tor jazdy, wjechał na chodnik i kontynuował po nim jazdę. Gdy policjanci zatrzymali pojazd do kontroli drogowej, kierowca wysiadł z pojazdu i zaczął uciekać pieszo. Został zatrzymany.

Okazało się, że 28-letni mieszkaniec Piask miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie! Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button