AKTUALNOŚCI

IX Targi Pracy 2023

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku zaprasza na kolejną edycję Targów Pracy, które odbędą się już w najbliższy czwartek, czyli 20 kwietnia.

Będzie można poznać oferty wystawców m.in. z branży gastronomicznej, spożywczej, usługowej, handlowej, mechanicznej, przetwórczej, produkcyjnej lub opiekuńczej. Przedsiębiorcy i instytucje szkoleniowe będą reprezentować nie tylko powiat świdnicki, ale i inne powiaty z województwa lubelskiego. Wystawcy będą dysponować ofertami pracy także spoza Polski.

W trakcie targów doradcy zawodowi Powiatowego Urzędu Pracy w Świdniku oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie przeprowadzą konsultacje na temat lokalnej sytuacji na rynku pracy i możliwości wsparcia oferowanych przez urząd.

Wśród wystawców obecni będą także przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie, Urzędów Pracy w Lublinie, Wojskowego Centrum Rekrutacji w Lublinie oraz lubelskie fundacje, stowarzyszenia, ogólnopolskie agencje zatrudnienia.

Targi Pracy odbędą się w godzinach 10:00–13:00 w hali sportowej Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku, ul. Szkolna 1.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie PUP w Świdniku.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button