EDUKACJA

Przed nimi jeszcze egzamin maturalny

28 kwietnia o godzinie 10:00 w Zespole Szkół w Piaskach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych 4 TIF i 4 TMF. Szkołę zakończył ostatni roku uczniów uczęszczających do gimnazjum.

Cztery lata pobytu w szkole nie były łatwe: pandemia, nauczanie zdalne, konflikt zbrojny tuż u granic naszego państwa nie ułatwiły nauki dzisiejszym absolwentom. Podczas uroczystości głos zabrała dyrektor Elżbieta Kulisz, która we wzruszających słowach pożegnała uczniów życząc im jednocześnie sukcesów dorosłym życiu. Przeczytała również słowa skierowane do młodzieży przez kurator Teresę Misiuk oraz złożyła życzenia od starosty Łukasza Reszki. Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce zostali nagrodzeniu upominkami i dyplomami. Wręczono im ponadto listy gratulacyjne dla rodziców. Podczas uroczystości nagrodzono również sportowców, którzy reprezentowali Zespół Szkół w Piaskach podczas zawodów sportowych.

Życzymy absolwentom wszystkiego, co najlepsze, aby zawsze potrafili wybierać dobrze, aby poznali to co w życiu najważniejsze i byli szczęśliwi.

żeódło: ZS w Piaskach

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button