AKTUALNOŚCI

Dni otwarte w świdnickiej komendzie

30 maja w Komendzie Powiatowej Policji w Świdniku odbędzie się dzień otwarty. Osoby zainteresowane pracą w Policji będą mogły uzyskać informacje o tym, jakie są warunki oraz kryteria, które należy spełnić by wstąpić w szeregi formacji. Mundurowi opowiedzą o swojej pracy oraz pokażą sprzęt będący na wyposażeniu Policji. Wydarzenie zorganizowane zostanie w związku z obchodami 20-lecia etyki zawodowej w Policji.

30 maja świdniccy policjanci zapraszają na spotkanie wszystkie osoby zainteresowane wstąpieniem do służby w Policji. Będzie można uzyskać niezbędne informacje o zasadach doboru i poszczególnych etapach rekrutacji. Odwiedzający będą mogli dowiedzieć się jakie są ustawowe zadania Policji i obejrzeć sprzęt wykorzystywany przez mundurowych w codziennej służbie. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać z funkcjonariuszami o charakterze ich pracy i o bezpieczeństwie.

Informacje w powyższym zakresie będą udzielane od godz. 10 do godz. 11:30 na stoisku przed budynkiem komendy. Następnie będą dwa wejścia dla grup zorganizowanych, podczas których będzie można zwiedzić budynek komendy. W celu umówienia zwiedzania pomieszczeń należy kontaktować się poprzez numer telefonu 607 618 319.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button