NA INAUGURACJĘ „OKRĘGÓWKI” PIASKOVIA – GRANIT 2:2!!!

W meczu inaugurującym I kolejkę rozgrywek lubelskiej klasy okręgowej na stadionie w Piaskach piłkarze Piaskovii zremisowali z Granitem Bychawa 2:2 (2:0). Premierową bramkę na boiskach „okręgowki” w nowym sezonie, w 30 minucie gry zdobył 18-letni Łukasz Strug, który przed rundą jesienną został wypożyczony z Avii Świdnik.
Wynik na pięć minut przed zejściem na przerwę podwyższył Przemysław Ziętek. Niestety po zmianie stron więcej szczęścia pod bramką mieli przyjezdni. Najpierw w 70 minucie z rzutu karnego zdobyli gola kontaktowego, a w 80 minucie fantastycznym strzałem z około 30 metrów doprowadzili do remisu.
logo Piaskovia
Piaskovia: Adam Pałka, Łukasz Muda, Piotr Styżej, Krzysztof Olender, Adam Wargol, Łukasz Strug, Marcin Popławski, Michał Czarnecki (46′ Tomasz Szklarz), Mateusz Ziętek (70′ Michał Bloch), Tomasz Wnuk (46′ Marek Galiński), Przemysław Ziętek (75′ Adrian Duda).