W ubiegły czwartek w hali Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyła się szósta edycja rozgrywek z cyklu „Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!”. W rywalizacji uczestniczyła reprezentacja dziewcząt z II Liceum Ogólnokształcącego ze Świdnika.

II LO

Drużyna piłki siatkowej w składzie: Agata Ziółek, Paulina Misztal, Natalia Suracka, Katarzyna Bogdańska, Julia Herda, Natalia Bartoszczuk, Katarzyna Łykus, Gabriela Krzysiak, Karolina Machnikowska i Angelika Pranagal zdobyła III miejsce i stanęła na najniższym stopniu podium. Warto dodać, że w rywalizacji uczestniczyło dwanaście drużyn z terenu całego województwa lubelskiego. Opiekunem zespołu była pani Agnieszka Kowalska.

JacK

foto: www.facebook.com

Jacek KosierbSPORTsiatkówka
W ubiegły czwartek w hali Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyła się szósta edycja rozgrywek z cyklu „Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!”. W rywalizacji uczestniczyła reprezentacja dziewcząt z II Liceum Ogólnokształcącego ze Świdnika. Drużyna piłki siatkowej w składzie: Agata Ziółek, Paulina Misztal, Natalia Suracka, Katarzyna Bogdańska, Julia Herda, Natalia Bartoszczuk,...