Wczoraj w siedzibie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgu lubelskiego. Wśród siedmiu drużyn jakie na tym etapie pozostały na „placu boju” jest III-ligowa Avia. Świdniczanie w minioną środę w 1/8 finału wyeliminowali IV-ligowego Powiślaka zwyciężając w Końskowoli 2:1!

PP

Teraz podopiecznych trenera Jacka Ziarkowskiego czeka jeszcze bardziej „egzotyczna” wyprawa na pucharową potyczkę. „Ślepy los” przydzielił żółto-niebieskim za rywala B-klasową Wisłę Józefów. O ostatnich pucharowych wynikach rywala trudno cokolwiek powiedzieć, bowiem we środę józefowianie wygrali walkowerem z IV-ligowym Opolaninem. Gracze z Opola stawili się na spotkanie z nieważnymi kartami zdrowia… Natomiast w poprzedniej rundzie Wisła miała wolny los. Wcześniej wyeliminowała B-klasową Perłę Rudnik (2:1) i A-klasową Garbarnię Kurów (3:2) oraz przedstawiciela klasy okręgowej Ruch Ryki, w rzutach karnych 4:2, gdzie w meczu był remis 3:3.

Komplet pary 1/4 finału Pucharu Polski LZPN poniżej. Mecze odbędą się we środę 14 października br., o godz. 15.45.

* Wisła Józefów (B klasa) – Avia Świdnik (III liga)

* KS Lublin (niezrzeszony) – Górnik II Łęczna (IV liga)

* GLKS Głusk (A klasa) – Lublinianka Lublin (III liga)

* Wolny los – Motor Lublin (III liga).

JacK

Jacek KosierbSPORTAvia Świdnik,piłka nożna,Puchar Polski
Wczoraj w siedzibie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgu lubelskiego. Wśród siedmiu drużyn jakie na tym etapie pozostały na „placu boju” jest III-ligowa Avia. Świdniczanie w minioną środę w 1/8 finału wyeliminowali IV-ligowego Powiślaka zwyciężając w Końskowoli 2:1! Teraz podopiecznych trenera...