nextbike_voucher_konkurs_fbW poniedziałek 21 marca zostaną otwarte w Świdniku stacje roweru miejskiego. Dwie z nich (każda na 10 rowerów) sfinansował powiat świdnicki, natomiast trzy kolejne (na 7 rowerów każda) miasto Świdnik.

System jest zintegrowany z Lubelskim Rowerem Miejskim, a obsługiwany przez firmę Nextbike. Można więc będzie doładować konto i wypożyczać rowery zarówno w Świdniku, Lublinie, jak i każdym innym mieście, które operator obsługuje. Wszędzie pierwsze 20 minut jazdy jest bezpłatne, dzięki czemu, mając doładowane konto i poruszając się sprawnie między stacjami, usługa jest praktycznie bezpłatna.

Powiat na swoim profilu na Facebooku organizuje serię konkursów, w których do wygrania są vouchery (kody) na doładowania o wysokości 10 zł. We środę 16 marca odbył się pierwszy z nich, natomiast kolejne będą w czwartek, piątek oraz poniedziałek. Uczestnicy za każdym razem muszą wykonać zadanie konkursowe, a ci którzy zrobią to jako pierwsi – wygrywają.

Jak informuje Adam Sadło z Biura Promocji i Przedsiębiorczości w świdnickim starostwie – „Zaczęliśmy od prostego zadania. Wystarczyło dowolną techniką narysować rower i wkleić go w komentarzu pod konkursowym postem. Kolejne zadania będą wymagały znacznie większego zaangażowania.”

To nie koniec promowania roweru miejskiego przez powiat we współpracy z Nextbike. W najbliższych dniach mieszkańcy Świdnika otrzymają ulotki wyjaśniające, jak wypożyczać rowery, mapki ze stacjami oraz opaski odblaskowe.

Przebieg otwarcia stacji rowerowych w Świdniku będziemy dla Państwa relacjonować.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/03/nextbike_voucher_konkurs_fb-1024x768.pnghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/03/nextbike_voucher_konkurs_fb-300x300.pngRed.AKTUALNOŚCISPORTAdam Sadło,Facebook,konkurs,Lubelski Rower Miejski,Powiat Świdnicki w Świdniku,Starostwo Powiatowe w Świdniku
W poniedziałek 21 marca zostaną otwarte w Świdniku stacje roweru miejskiego. Dwie z nich (każda na 10 rowerów) sfinansował powiat świdnicki, natomiast trzy kolejne (na 7 rowerów każda) miasto Świdnik. System jest zintegrowany z Lubelskim Rowerem Miejskim, a obsługiwany przez firmę Nextbike. Można więc będzie doładować konto i wypożyczać rowery...