Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku serdecznie zaprasza zarówno osoby bezrobotne szukające pracy, jak i pracodawców chętnych do zaprezentowania swoich ofert na Targi Pracy w dniu 8 czerwca 2016 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku, ul. Szkolna 1.

Współorganizatorami targów będą: Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku. Honorowy Patronat nad tym wydarzeniem objęli Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej – Elżbieta Rafalska, Starosta Świdnicki – Dariusz Kołodziejczyk oraz burmistrzowie i wójtowie gmin z powiatu świdnickiego.

W wydarzeniu tym wezmą udział pracodawcy, agencje pracy, organizacje pozarządowe, instytucje szkoleniowe, urzędy pracy oraz instytucje państwowe z terenu województwa lubelskiego, w celu zaproponowania osobom szukającym pracy ofert zarówno z kraju jak i z zagranicy. Udział w targach pracy jest bezpłatny.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/04/targi2.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/04/targi2-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIDariusz Kołodziejczyk,PUP w Świdniku,targi pracy Świdnik
Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku serdecznie zaprasza zarówno osoby bezrobotne szukające pracy, jak i pracodawców chętnych do zaprezentowania swoich ofert na Targi Pracy w dniu 8 czerwca 2016 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku, ul. Szkolna 1. Współorganizatorami...