Fot. PAP/B.Zborowski
Fot. PAP/B.Zborowski
 
„Myślę, że osiągnęliśmy taki pułap, iż bez względu na klasę rywala, z jakim gramy, każdy czuje do nas szacunek. To dobrze, że Niemcy też czują przed nami respekt, boją się, a nie wychodzą jak po swoje i są pewni zdobycia trzech punktów. W tym spotkaniu, myślę, będzie wyrównana walka i to dobry znak, że niemieccy dziennikarze tak to postrzegają” – odpowiedział Mariusz Stępiński na sugestię jednego z dziennikarzy, że według niemieckich mediów mistrzowie świata czują respekt przed drużyną Adama Nawałki.
Dla nikogo nie ulega tutaj wątpliwości, że spotkanie z Niemcami będzie wyglądało inaczej niż z Irlandią Północną. W niedzielę rywale biało-czerwonych przez długi czas skupiali się głównie na defensywie i wybijaniu piłki w kierunku osamotniego napastnika (Kyle Lafferty).
„Z pewnością mecz z Niemcami będzie miał inny obraz. W niedzielę mieliśmy bardzo dużą przewagę w posiadaniu piłki. Z Niemcami może to wyglądać dość równo, może będzie więcej wymiany ciosów z obu stron. Na pewno plan na ten mecz będzie inny. Na razie spokojnie do tego podchodzimy. Zostały trzy dni. Myślę, że wszyscy zobaczymy w czwartek drużynę skonsolidowaną, podobnie jak w starciu z Irlandią Północną. Dążącą do jednego celu, to jest najważniejsze” – zaznaczył Stępiński, który w Nicei był piłkarzem rezerwowym.
http://kurier.pap.pl
http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/06/5.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/06/5-300x229.jpgredAKTUALNOŚCISPORTZ KrajuAdam Nawałka,Euro 2016,Mariusz Stępiński,mecz Polska- Niemcy
Według piłkarza reprezentacji Polski Mariusza Stępińskiego biało-czerwoni osiągnęli taki poziom, że są szanowani przez wszystkich rywali, nawet najsilniejszych.  Fot. PAP/B.Zborowski   'Myślę, że osiągnęliśmy taki pułap, iż bez względu na klasę rywala, z jakim gramy, każdy czuje do nas szacunek. To dobrze, że Niemcy też czują przed nami respekt, boją się, a...