Kryminalni świdnickiej komendy zatrzymali czterech nieletnich mieszkańców Świdnika, którzy pobili 18-latka z gminy Mełgiew. Trzech 16-latków i jeden 15-latek bez wyraźnego powodu zaatakowali przechodzącego młodego mężczyznę. Kopali go po nogach a jeden z nich złamał mu nos. Teraz młodzi sprawcy odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

W minioną sobotę do świdnickiej Policji zgłosił się 18-letni mieszkaniec gminy Mełgiew i powiadomił o pobiciu go. Do zdarzenia doszło tego samego dnia we Franciszkowie przez 4 nieznanych mu młodych mężczyzn. Jeden z napastników uderzył go w twarz i złamał mu nos, a trzej pozostali atakowali go w tym czasie kopiąc po nogach. Mężczyzna uniknął innych poważniejszych obrażeń gdyż udało mu się uciec.

W toku podjętych w tej sprawie czynności świdniccy kryminalni ustalili, że sprawcami pobicia jest 4 nieletnich mieszkańców Świdnika w wieku od 15 do 16 lat. Wczoraj zostali przesłuchani przez funkcjonariuszy świdnickiej Policji. Teraz młodzi sprawcy za swoje zachowanie odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

KPP Świdnik

P.L.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/10/areszt6-1024x576.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/10/areszt6-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIMełgiew,nieletni,pobicie
Kryminalni świdnickiej komendy zatrzymali czterech nieletnich mieszkańców Świdnika, którzy pobili 18-latka z gminy Mełgiew. Trzech 16-latków i jeden 15-latek bez wyraźnego powodu zaatakowali przechodzącego młodego mężczyznę. Kopali go po nogach a jeden z nich złamał mu nos. Teraz młodzi sprawcy odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich. W minioną sobotę do...